7/24 Online
Rezervasyon

Kuzey Kıbrıs,
Ercan Havalimanı

+90 533 888 29 29
Bizi Arayın

Kıbrıs’ta Rent a Car Şirketimiz Hakkında

“Ayaz Rent a Car” tescilli markamız ile resmi şirket websitemiz www.ayazrentacar.com.tr Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde Kayıtlı Limited Şirkettir. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde devletin vermiş olduğu resmi izinle “Kırmızı Plakalı” kiralık araçlar ile KKTC’de kurumsal bir şirket olarak hizmet vermektedir.

Servisleri zamanında yapılan, problemsiz ve bakımlı yeni model Ford ve Hyundai marka araçlarımızı siz değerli müşterilerimizin keyfine sürüyoruz. Ercan Havalimanında ek bir ücret ödemeden teslim alıp, iade edebileceğiniz araçlarımız için birinci önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyeti ve güvenliğidir. Kıbrıs’ta Ayaz Rent a Car‘dan araç kiralamak bir ayrıcalıktır.

Kıbrıs'ta "Ayaz Rent a Car" Şirketimiz Hakkında

ercan havalimanı araç kiralama

Ayaz Rent a Car olarak markamız Türk Patent Enstitüsü nezdinde isim ve logo olarak ayrı ayrı tescil edilmiştir. Markamızı Türkiye ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetinde kullanan özel ve tüzel kişilere karşı yasal haklarımızı saklı tutuyoruz.

Markamızın tescili 39.Sınıf’tır. Marka Tescili Hizmet Açıklamaları:
Kara, deniz ve hava taşımacılığı hizmetleri ve kara, deniz ve hava taşıtlarının kiralanması hizmetleri, tur düzenleme, seyahat için yer ayarlama, seyahat ile ilgili bilet sağlama, kurye hizmetleri.

ayazrentacar-kaib-uyesi
ayaz-patent

Kiraladığımız Popüler Model Araçlarımız

Kuruluş tarihimiz olan 2007 yılında başladığımız “oto kiralama” işimize tamamen kendi şirketimize ait araç filomuzla Kıbrıs’ta hizmet veriyoruz. Yeni model Ford ve Hyundai marka araç modellerimiz ile Kıbrıs tatilinizi keyfe dönüştürüyoruz.

kıbrıs hyundai i10 kirala

2014 Model Hyundai i20

Yolcu: 3+1 Kişi / 4 Kapılı
» Otomatik Vitesli ve Klimalı

ford-fiesta_beyaz-ayaz

2016 Yeni Ford Fiesta

Yolcu: 3+1 Kişi / 4 Kapılı
» Otomatik Vitesli ve Klimalı

ford_focus_ayaz

2016 Yeni Ford Focus

Yolcu: 4+1 Kişi / 4 Kapılı
» Otomatik Vitesli ve Klimalı

arac-hyundai-h1_ayaz

Hyundai H1 Minibüs

Yolcu: 7+1 (8 Kişilik) / 5 Kapılı
» Otomatik Vitesli ve Klimalı

Top
×