Kıbrıs Araç Kiralama, Ercan Havalimanı, KKTC | Ayaz Rent a Car ®

7/24 Teslim
Kiralık Araç

Kuzey Kıbrıs,
Ercan Havalimanı

+90 533 888 29 29
Bizi Arayın

Kıbrıs’ta Rent a Car Şirketimiz Hakkında

Kıbrıs’ta Kurumsal Şirketimiz Hakkında

AyazRentaCar.com.tr ve “kıbrıs rent a car lefkoşa” Kıbrıs Tatili Turizm LTD‘in tescilli markası olup, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde Kayıtlı Limited Şirkettir. KKTC yasalarına uygun olarak devletin vermiş olduğu resmi izinle “Kiralık Kırmızı Renkli “Z” Plakalı” araçlarla KKTC’de kurumsal hizmet vermektedir.
Kıbrıs’ta Ayaz Rent a Car‘dan Kıbrıs araç kiralama bir ayrıcalıktır. Servisleri zamanında yapılan, bakımlı, problemsiz yeni model araçlarımızı siz değerli müşterilerimize kiralıyoruz. Ercan Havalimanı teslim ve iade edebileceğiniz araçlarımız için birinci önceliğimiz sizlerin memnuniyeti ve güvenliğidir.

“Ayaz Rent a Car” tescilli markamız ile resmi şirket websitemiz www.ayazrentacar.com.tr Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde Kayıtlı Limited Şirkettir. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde devletin vermiş olduğu resmi izinle “Kırmızı Plakalı” kiralık araçlar ile KKTC’de kurumsal bir şirket olarak hizmet vermektedir.

Servisleri zamanında yapılan, problemsiz ve bakımlı yeni model Ford ve Hyundai marka araçlarımızı siz değerli müşterilerimizin keyfine sürüyoruz. Ercan Havalimanında ek bir ücret ödemeden teslim alıp, iade edebileceğiniz araçlarımız için birinci önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyeti ve güvenliğidir. Kıbrıs’ta Ayaz Rent a Car‘dan araç kiralamak bir ayrıcalıktır.

kıbrıs araç kiralama

Kıbrıs'ta "Ayaz Rent a Car" Şirketimiz Hakkında

Ayaz Rent a Car olarak markamız Türk Patent Enstitüsü nezdinde isim ve logo olarak ayrı ayrı tescil edilmiştir. Markamızı Türkiye ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetinde kullanan özel ve tüzel kişilere karşı yasal haklarımızı saklı tutuyoruz.

Markamızın tescili 39.Sınıf’tır. Marka Tescili Hizmet Açıklamaları:
Kara, deniz ve hava taşımacılığı hizmetleri ve kara, deniz ve hava taşıtlarının kiralanması hizmetleri, tur düzenleme, seyahat için yer ayarlama, seyahat ile ilgili bilet sağlama, kurye hizmetleri.

Kıbrıs Rent a Car Birliği Üyesi
Ayaz Rent a Car Marka Tescil Patent

Kiraladığımız Popüler Model Araçlarımız

Kuruluş tarihimiz olan 2007 yılında başladığımız “oto kiralama” işimize tamamen kendi şirketimize ait araç filomuzla Kıbrıs’ta hizmet veriyoruz. Yeni model Ford ve Hyundai marka araç modellerimiz ile Kıbrıs tatilinizi keyfe dönüştürüyoruz.

Kıbrıs Kiralık Hyundai i20

2014 Model Hyundai i20

Yolcu: 3+1 Kişi / 4 Kapılı
» Otomatik Vitesli ve Klimalı

Kıbrıs Kiralık Yeni Ford Fiesta

2016 Yeni Ford Fiesta

Yolcu: 3+1 Kişi / 4 Kapılı
» Otomatik Vitesli ve Klimalı

Kıbrıs Kiralık Yeni Ford Focus

2016 Yeni Ford Focus

Yolcu: 4+1 Kişi / 4 Kapılı
» Otomatik Vitesli ve Klimalı

Kıbrıs Kiralık Aile Minibüs

Hyundai H1 Minibüs

Yolcu: 7+1 (8 Kişilik) / 5 Kapılı
» Otomatik Vitesli ve Klimalı

×