Kıbrıs Araç Kiralama, Ercan Havalimanı, KKTC | Ayaz Rent a Car ®

7/24 Teslim
Kiralık Araç

Kuzey Kıbrıs,
Ercan Havalimanı

+90 533 888 29 29
Bizi Arayın

Ayaz Rent a Car Müşteri Gizliliği

  • Ayaz Kıbrıs Rent a Car Bilgi Koruma Politikası

Sizden isminizi, telefon numaranızı ve e-mail adresinizi isityoruz. Bu bilgiler sizin reservasyonunuzu gerçekleştirirken, isteklerinizle ilgili bir sorunumuz olduğunda sizinle temasa geçerken veya size reservasyonunuzun elektronik konfirmasyonunu gönderirken bize yardımcı oluyor.

  • Ayaz Kıbrıs Rent a Car web sitesi hangi bilgileri topluyor?

IP Adresi: Sitemizi ziyaret ettiğinizde IP adresinizi kaydediyoruz. Bu adres yalnızca sizin Internet Servis Sağlayıcınızı ( ISP ) tanımlar ve sizin şahsınızla ilgili herhangi bir bilgi içermez. Bu bilgiyi web sitemizin trafiğinin kaynağını daha iyi takip edebilmek için kullanıyoruz.

  • Toplanan Veriler ve Bunların Kullanımı

AyazRentaCar.com.tr’nin sunduğu bazı hizmetler, herhangi bir üyelik ya da kullanıcının özel bilgilerini paylaşmasını gerektirmemektedir. Toplanılan e-posta adresleri ve diğer kişisel bilgiler hiçbir 3ncü firma veya websitesi ile paylaşılmaz.

  • Bağlantı Sağlanan Siteler

AyazRentaCar.com.tr’nin bağlantı sağladığı sitelerin içeriği ile herhangi bir yükümlülüğü yoktur. gizlilik politikası, bağlantı sağladığı internet sitelerini bağlamaz. Sizlere, ziyaret ettiğiniz tüm sitelerin gizlilik politikalarını okumanızı öneririz.

  • İletişim Kurma İstekleriniz ve İsteklerimiz

AyazRentaCar.com.tr sitesinde yer alan formlar ya da e-posta aracılığı ile bizimle iletişim kurmak istediğinizde, gönderdiğiniz bilgiler ya da gönderdiğiniz e-posta içeriği ve e-postayı gönderdiğiniz adrese ilişkin bilgi, iletişim kurma isteğinize cevap vermek ya da hizmetlerimizi gözden geçirmek amacıyla tarafımızda saklanabilir.

  • Toplanan Verilerin Güvenliği

AyazRentaCar.com.tr’nin sunucularında toplanan bilgilerin fiziksel ve elektronik güvenliği için çeşitli önlemler almaktadır.

  • Gizlilik Politikasında Değişiklikler

Bu sayfada okumakta olduğunuz AyazRentaCar.com.tr gizlilik politikaları zaman içerisinde değişebilir. Bu sayfayı zaman zaman ziyaret ederek AyazRentaCar.com.tr gizlilik politikasının güncel durumunu öğrenebilirsiniz.

müşteri-gizliliği
×