• Standart Araç Kiralama: Tatilinizi en uygun ekonomik koşullarda kiralayabileceğiniz ekonomik araçlar ile de sürdürebilme imkânı da var. Firmalar birçok model ve marka araç ile çok uygun fiyatlarla kiralama hizmeti veriyor. Ford fiesta 2014 ve benzeri ekonomik araçlar her bütçeye uygun fiyatlarla kiralanabiliyor.
  • Orta Sınıf Araç Kiralama: Lükse düşkün olmayan ziyaretçilerin tercih ettiği bir sistemdir. Orta segment araçlarla yapacağınız kiralamalarda, uygun ödeme koşulları içeren bir fiyat ödeyerek tatilin tadını çıkarabilirsiniz.
  • Aile Tipi Araç Kiralama: Kalabalık aileler ya da gruplar haline yapılan Kıbrıs ziyaretlerinde en ekonomik yöntem minibüs tarzı araç kiralama yoludur. Sürüş keyfinize göre birçok marka ve model çok koltuklu araç kiralayarak en ekonomik koşullarda ulaşım problemlerinden kurutulabilirsiniz.
  • Lüks araç Kiralama: Kiralama seçenekleri arasında fiyat ve konfor farkı ile öne çıkan bu yöntemle Mercedes, BMV, ya da Jeep tarzı araçlarında aralarında bulunduğu birçok lüks marka ve modelde araç kiralamak mümkündür. Talep etmeniz durumunda şoförlü araç kiralama hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Kıbrıs’ta Araç Kiralama

Kıbrıs’ın tüm güzellikleriyle yaşanacağı bir tatilde süreyi iyi değerlendirmek ve bütçenize dikkat etmek çok önemlidir. Daha önceki Kıbrıs tatilimde pahalı taksi ücretleri ve insanı beklemekten bıktıran toplu taşım araçlarından dolayı çok sıkıntı çektiğim için, geçen yaz kiralık araç yöntemini tercih ettim. Önceden rezervasyon yaparak kimlik bilgilerimi verdiğim firma yetkilileri, Ercan havaalanında karşılayarak çok kısa sürede aracımı teslim ettiler.

Uluslararası geçerliliği olan sürücü belgesi olan her birey araç kiralama hizmetinden yararlanabiliyor. Pasaport ve kimliğini yanında bulundurmak ve 25 yaşını doldurmuş olmak araç kiralamak için yeterli. Kıbrıs Araç Kiralama bedelini nakit veya kredi kartı ile yapabiliyorsunuz. Araçlar tüm hijyenik temizliği ve bakımı yapılmış olarak teslim ediliyor. Genelde çeyrek depo benzin koyularak teslim ediliyor. Ayrıca araçlarınızda bebek koltuğu cinsinden ekstra taleplerinizi de önceden bildirmeniz gerekiyor. Seyahat bitiminde ister kaldığınız otelden isterse havaalanından araçları teslim edebiliyorsunuz. Araç kiralamayı düşünen ziyaretçiler web sitemizden tüm bilgileri alabilirler.